Pokoje z łazienkami w samodzielnym budynku JOANNA KOWALCZYK

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Podzienkowania
dodano przez: Turyści
Pragniemy przesłać Państwu najserdeczniejsze podziękowania za niezapomniany weekend, który na zawsze pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci :)

Bardzo fajnie miejce
dodano przez: Marika
Polecamy noclegi u Pani Kowlczyk, bardzo fajne miejsce

Polecam
dodano przez: LIDIA J
Polecam wszystkim noclegi, miło, cicho i spokojnie. Gospodyni jest bardzo miła i bardzo dba o czystość pomieszczeń ogólno uzytkowych. pokoje są czyściutkie. Polecam każdemu a gospodarzom dziękuję, że zechcieli mnie z rodzinką gościć.

Super miejsce:)
dodano przez: Ela i Tomek z Białegostoku
Gorąco polecamy nocleg u Pani Asi Kowalczyk. Bardzo fajne miejsce. Schludnie, czysciutko, miło. Gospodyni ma w sobie tyle nieudawanego ciepła co dziś nie spotyka się dosyć często.Pani Asiu dziękujemy :)

Polecam
dodano przez: T. M.
Miejsce super, bardzo czysto i schludnie. Pokoj łazienka oraz kuchnia zadbana. Cicha i spokojna okolica sprzyja wypoczywaniu. Kiedyś napewno tam powrócimy. Polecam. Super miejsce na wyjazd z dziećmi. Teren ogrodzony, przy obiekcie chustawka i piaskownica. Wszystko z dala od drogi. Dzieci same mogły wychodzić przed budynek bez obaw y że coś się im przydarzy. Warto polecam.Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę